Agenda


Datum Uur Reeks Thuis Bezoekers Sporthal
15/10/2019 21:00 Dames 1 SPORTASUNA VBT Machelen Dames 6 Sportoase De Lijster
19/10/2019 09:30 U15 Jongens Niveau 2 Reeks C VBT MACHELEN B VCV LEEFDAAL-BERTEM Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 09:30 U13 Jongens Niveau 2 Reeks B VBT MACHELEN B GRIVOK GRIMBERGEN Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 11:00 U17 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN BDO HAASRODE LEUVEN A Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 11:00 U11 Jongens 2-2 Niveau 1 BEVOC BETEKOM VBT MACHELEN B Sporthal De Tumkens, Betekom
19/10/2019 11:30 U11 Gemengd 2-2 Niveau 3 Reeks C V.C. ZAVATH ZAVENTEM VBT MACHELEN Gemeentelijke Sporthal, Zaventem
19/10/2019 11:45 U13 Meisjes Niveau 1 Reeks B VBT MACHELEN A GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW B Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 13:00 U15 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A KRUIKENBURG TERNAT A Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 14:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 1 Reeks B KEVOC KEERBERGEN VBT MACHELEN B Gemeentelijke Sporthal, Keerbergen
19/10/2019 16:00 U17 Meisjes Niveau 2 Reeks C VBT MACHELEN KEVOC KEERBERGEN Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 16:00 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW A Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 16:30 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 BDO HAASRODE LEUVEN A VBT MACHELEN A Sporthal Heverlee
19/10/2019 16:30 U15 Meisjes Niveau 2 Reeks E KEVOC KEERBERGEN VBT MACHELEN B Gemeentelijke Sporthal, Keerbergen
19/10/2019 17:00 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks E VC KNØDDE MEISE C VBT MACHELEN B Sporthal Meise
19/10/2019 20:00 3de Provinciale Mannen A VBT MACHELEN C V.C. ZAVATH ZAVENTEM Sporthal Bosveld, Machelen
19/10/2019 20:30 2de Provinciale Vrouwen B VOLLEY OPWIJK VBT MACHELEN A Gemeentelijke Sporthal, Opwijk
19/10/2019 20:30 2de Divisie Heren B VBT MACHELEN BMV BEVEREN MELSELE Sporthal Bosveld, Machelen
20/10/2019 10:00 U11Jongens 2-2 Niveau 2 Reeks A VOLLEY THOR TERVUREN VBT MACHELEN C Sportcentrum Diependal, Tervuren
20/10/2019 14:00 U13 Jongens Niveau 1 VCV LEEFDAAL-BERTEM A VBT MACHELEN A Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
20/10/2019 14:30 U15 Meisjes Niveau 1 VOLANZO LANDEN-ZOUTLEEUW VBT MACHELEN A Stadshal, Landen
22/10/2019 20:45 Dames 1 VBT Machelen Dames 6 KATASTROFIE Gemeentelijke Sporthal Bosveld
26/10/2019 14:00 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VBT MACHELEN A Sporthal Lubbeek
26/10/2019 17:00 2de Provinciale Vrouwen B VC LENNIK DAMES B VBT MACHELEN A Gem. Sporthal Jo Baetens, Lennik
26/10/2019 17:00 3de Provinciale Mannen B VOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT B VBT MACHELEN B Sint-Jozefscollege, Aarschot
26/10/2019 20:30 Vlaamse Beker - Heren VBT MACHELEN (2de Divisie) VOLMAR EKEREN (2de Divisie) Sporthal Bosveld, Machelen
26/10/2019 17:00 3de Provinciale Vrouwen D VBT MACHELEN B VC KNØDDE MEISE B Sporthal Bosveld, Machelen
27/10/2019 00:00 Beker senioren mannen Volley Vlaams Brabant KREG ROTSELAAR 1P VBT MACHELEN B 3P Sport- en turnzaal Boudewijnstadion, Kessel-Lo
27/10/2019 00:00 Beker senioren vrouwen Volley Vlaams Brabant VOLLEY OPWIJK 2P VBT MACHELEN A 2P Sportzaal Vrij Katholiek Onderwijs, Opwijk
27/10/2019 00:00 Beker senioren vrouwen Volley Vlaams Brabant STERKO KORTENBERG 3P VBT MACHELEN B 3P Sporthal Erps-Kwerps
27/10/2019 10:00 U11 Jongens 2-2 Niveau 1 KRUIKENBURG TERNAT A VBT MACHELEN B Sporthal Kruikenburg
27/10/2019 12:00 U11Jongens 2-2 Niveau 2 Reeks A KRUIKENBURG TERNAT B VBT MACHELEN C Sporthal Kruikenburg
02/11/2019 09:30 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A VOLLEY SCHEPDAAL VZW Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 09:30 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks E VBT MACHELEN B VC KNØDDE MEISE C Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 09:30 U15 Meisjes Niveau 1 VBT MACHELEN A GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 11:30 U11 Jongens 2-2 Niveau 1 VBT MACHELEN B VELVOC VELTEM-BEISEM
02/11/2019 11:45 U15 Meisjes Niveau 2 Reeks E VBT MACHELEN B KREG ROTSELAAR B Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 11:45 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks F VBT MACHELEN C KEVOC KEERBERGEN Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 12:30 U17 Jongens Niveau 1 KRUIKENBURG TERNAT A VBT MACHELEN Sporthal Kruikenburg
02/11/2019 12:30 U13 Meisjes Niveau 1 Reeks B KRUIKENBURG TERNAT A VBT MACHELEN A Sporthal Kruikenburg
02/11/2019 14:00 U11Jongens 2-2 Niveau 2 Reeks A VBT MACHELEN C VOLLEY THOR TERVUREN
02/11/2019 14:00 U17 Meisjes Niveau 2 Reeks C VBT MACHELEN VC FENIKS HAACHT Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 16:00 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A KRUIKENBURG TERNAT A Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 16:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 1 Reeks B VBT MACHELEN B VOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT A Sporthal Bosveld, Machelen
02/11/2019 16:30 U13 Jongens Niveau 1 VOLLEY SCHEPDAAL VZW VBT MACHELEN A Sporthal Caerenbergveld, Schepdaal
02/11/2019 17:00 U15 Jongens Niveau 2 Reeks C GRIVOK GRIMBERGEN VBT MACHELEN B Gem. Sporthal Prinsenbos, Grimbergen
02/11/2019 17:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 2 Reeks E VC KNØDDE MEISE A VBT MACHELEN C Sporthal Meise
02/11/2019 17:30 2de Divisie Heren B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B VBT MACHELEN Gem. Sportcentrum, Hemiksem
02/11/2019 20:30 3de Provinciale Mannen B VBT MACHELEN B KREG ROTSELAAR B Sporthal Bosveld, Machelen
03/11/2019 10:30 U15 Jongens Niveau 1 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A VBT MACHELEN A Sporthal Korbeek-Lo
03/11/2019 13:30 U11 Gemengd 2-2 Niveau 3 Reeks C HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VBT MACHELEN Bloso Ter Heide, Hofstade
03/11/2019 13:30 3de Provinciale Vrouwen D VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B VBT MACHELEN B Sporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos
03/11/2019 18:30 3de Provinciale Mannen A VOLLEY OPWIJK - LINDEMANS AALST VBT MACHELEN C Sporthal PIVO, Relegem
05/11/2019 20:45 Dames 1 VBT Machelen Dames 6 ORIX-UFO Gemeentelijke Sporthal Bosveld
06/11/2019 20:45 Heren 3 DE TRAMMEKES VBT MACHELEN MIKST Gemeentelijke Sporthal Zemst
09/11/2019 09:30 U15 Meisjes Niveau 2 Reeks E VBT MACHELEN B STERKO KORTENBERG Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 09:30 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 VC FENIKS HAACHT A VBT MACHELEN A Sportcomplex Den Dijk, Haacht (Wespelaar)
09/11/2019 09:30 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks E VC FENIKS HAACHT A VBT MACHELEN B Sportcomplex Den Dijk, Haacht (Wespelaar)
09/11/2019 09:30 U13 Jongens Niveau 2 Reeks B VBT MACHELEN B STERKO KORTENBERG Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 09:30 U13 Meisjes Niveau 1 Reeks B VBT MACHELEN A BDO HAASRODE LEUVEN B Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 11:30 U11 Gemengd 2-2 Niveau 3 Reeks C VBT MACHELEN SPARTANA STEENOKKERZEEL Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 11:30 U11 Meisjes 2-2 Niveau 1 Reeks B VC FENIKS HAACHT B VBT MACHELEN B Sportcomplex Den Dijk, Haacht (Wespelaar)
09/11/2019 11:45 U13 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A DE SOLVELDERS TIELT-WINGE Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 14:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 2 Reeks E VBT MACHELEN C GRIVOK GRIMBERGEN A Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 14:00 U17 Meisjes Niveau 2 Reeks C VBT MACHELEN HZ 93 HOFSTADE-ZEMST Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 14:30 3de Provinciale Mannen B VC FENIKS HAACHT E VBT MACHELEN B Sportcomplex Den Dijk, Haacht (Wespelaar)
09/11/2019 16:00 3de Provinciale Vrouwen D VBT MACHELEN B KEVOC KEERBERGEN B Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 16:00 U15 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A BDO HAASRODE LEUVEN A Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 17:30 U15 Meisjes Niveau 1 BDO HAASRODE LEUVEN B VBT MACHELEN A Sporthal Heverlee
09/11/2019 20:00 3de Provinciale Mannen A VBT MACHELEN C VELVOC VELTEM-BEISEM B Sporthal Bosveld, Machelen
09/11/2019 20:30 2de Provinciale Vrouwen B VC KNØDDE MEISE A VBT MACHELEN A Sporthal Meise
09/11/2019 20:30 2de Divisie Heren B VBT MACHELEN VCV LEEFDAAL-BERTEM Sporthal Bosveld, Machelen
10/11/2019 16:30 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 VCV LEEFDAAL-BERTEM A VBT MACHELEN A Gemeentelijke Sportzaal, Bertem
15/11/2019 20:00 Jeugdbeker VLBR U19 Jongens DAVOC LOT VBT MACHELEN Vogelenzang, Lot
16/11/2019 09:30 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A N.V.V. TIENEN Sporthal Bosveld, Machelen
16/11/2019 09:30 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks F VBT MACHELEN C VC FENIKS HAACHT B