Jeugdwerking

De trainingen en leeftijdscategorieën

Algemeen

Bij de jeugd zijn er 7 leeftijdscategorieën:

  • Bewegers: vanaf 5 jaar (geboren in 2013)
  • Benjamins: geboren in 2010 en 2011
  • U11 (Preminiemen): geboren in 2008 en 2009
  • U13 (Miniemen): geboren in 2006 en 2007
  • U15 (Cadetten): geboren in 2004 en 2005
  • U17 (Scholieren): geboren in 2002 en 2003
  • U19 (Junioren): geboren in 2000 en 2001

Je wordt ingedeeld bij één van deze groepen in functie van je volleybalniveau. Dit wil zeggen dat je mogelijk met oudere of jongere kinderen kan samenspelen.

Daarnaast heeft VBT Machelen ook 2 dames seniorploegen (2de prov. en 3de prov.), 3 heren seniorploegen (2de divisie, 2de prov. en 3de prov.), 2 recreatieploegen voor dames , 1 recreatieploeg voor heren en 1 gemengde recreatieploeg.

Trainingslocaties

De trainingen gaan door op 3 locaties:

  • Sporthal Bosveld, Heirbaan 10 , Machelen
  • Sporthal Robusta, Cornelis Peetersstraat (naast GISO), Machelen
  • Gemeentelijke Basisschool (GBS), Watertorenstraat 75, Diegem

Alle thuiswedstrijden gaan door op zaterdag in Sporthal Bosveld.

Trainingsuren

MEISJES

U19 Meisjes
  • Training op maandag van 20u - 22u in Robusta en donderdag 19u - 20u30 Robusta.
U17 Meisjes A
  • Training op maandag 20u - 21u30 in Robusta en vrijdag 19u - 20u30 in Robusta.
U15 Meisjes
  • Training op dinsdag 18u30 - 20u in Bosveld en donderdag 18u30 - 20u in Bosveld.
U13 Meisjes 1e Prov
  • Training op maandag 18u30 - 20u in Bosveld en woensdag 18u - 19u30 in GBS Diegem.
U13 Meisjes 2e Prov A
  • Training op maandag 18u30 - 20u in Bosveld en woensdag 16u30 - 18u in Robusta.
U13 Meisjes 2e Prov B
  • Training op dinsdag 18u30 - 20u IN Robusta en woensdag 16u30 - 18u in Robusta.
U11 Meisjes 1e Prov
  • Training op maandag 18u30 - 20u in Bosveld en woensdag 16u - 17u30 in Bosveld (klein).
U11 Meisjes 2e Prov
  • Training op dinsdag 18u30 - 20u in Bosveld (klein) en donderdag 18u30 - 20u in Robusta.
U11 Meisjes 3e Prov
  • Training op dinsdag 18u30 - 20u in Robusta en donderdag 18u30 - 20u in Bosveld (klein).

JONGENS

U15 Jongens
  • Training op dinsdag 19u - 20u30 in Bosveld en woensdag 19u30 - 21u in GBS Diegem.
U13 Jongens 1e Prov
  • Training op woensdag 17u30 - 18u in Bosveld (klein) en vrijdag 18u30 - 20u in Bosveld (klein).
U13 Jongens 2e Prov
  • Training op woensdag 17u30 - 18u in Bosveld (klein) en vrijdag 18u30 - 20u in Bosveld (klein).
U11 Jongens 1e Prov
  • Training op maandag 18u30 - 20u in Bosveld en woensdag 16u - 17u30 in Bosveld (klein).
U11 Jongens 2e Prov
  • Training op dinsdag 18u30 - 20u in Bosveld (klein) en donderdag 18u30 - 20u in Robusta.
U11 Jongens 3e Prov
  • Training op dinsdag 18u30 - 20u in Robusta en donderdag 18u30 - 20u in Bosveld (klein).

BEWEGERS

Bewegers: Duwers
  • Training op maandag 18u - 19u in Bosveld (klein) en zaterdag 9u30 - 10u15 in Bosveld (klein).
Bewegers: Toetsers
  • Training op maandag 18u - 19u in Bosveld en zaterdag 10u15 - 11u in Bosveld (klein).