Agenda


Datum Uur Reeks Thuis Bezoekers Sporthal
07/09/2019 09:30 U13 Jongens Niveau 2 Reeks B VBT MACHELEN B V.C. ZAVATH ZAVENTEM Sporthal Bosveld, Machelen
07/09/2019 09:30 U15 Jongens Niveau 2 Reeks C VBT MACHELEN B GRIVOK GRIMBERGEN Sporthal Bosveld, Machelen
07/09/2019 11:30 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks F VC FENIKS HAACHT B VBT MACHELEN C Sportcomplex Den Dijk, Haacht (Wespelaar)
07/09/2019 11:45 U13 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A KRUIKENBURG TERNAT A Sporthal Bosveld, Machelen
07/09/2019 11:45 U17 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN VC FENIKS HAACHT Sporthal Bosveld, Machelen
07/09/2019 14:00 U11Jongens 2-2 Niveau 2 Reeks A VBT MACHELEN C BDO HAASRODE LEUVEN B
07/09/2019 14:30 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 VOLLEY SCHEPDAAL VZW VBT MACHELEN A
07/09/2019 15:30 U15 Meisjes Niveau 1 VBT MACHELEN A VC LENNIK DAMES A Sporthal Bosveld, Machelen
07/09/2019 16:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 2 Reeks E VBT MACHELEN C VC KNØDDE MEISE A Sporthal Bosveld, Machelen
07/09/2019 16:00 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A N.V.V. TIENEN A Sporthal Bosveld, Machelen
07/09/2019 16:30 U15 Jongens Niveau 1 VELVOC VELTEM-BEISEM VBT MACHELEN A Sportcentrum Ivo Van Damme, Veltem-Beisem
07/09/2019 19:30 Beker senioren mannen Volley Vlaams Brabant WOLVERTEM SPORTING 1P VBT MACHELEN C 3P Sportschuur, Wolvertem
08/09/2019 09:30 U13 Meisjes Niveau 1 Reeks B LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A VBT MACHELEN A Sporthal Lubbeek
08/09/2019 11:30 U15 Meisjes Niveau 2 Reeks E KREG ROTSELAAR B VBT MACHELEN B Sportoase De Meander, Rotselaar
08/09/2019 11:30 U11 Meisjes 2-2 Niveau 1 Reeks B VOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT A VBT MACHELEN B Sint-Jozefscollege, Aarschot
08/09/2019 12:30 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks E VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS B VBT MACHELEN B Sporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos
08/09/2019 15:30 U17 Meisjes Niveau 2 Reeks C VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS VBT MACHELEN Sporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos
22/09/2019 10:30 U17 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sporthal Bosveld, Machelen
22/09/2019 10:30 Jeugdbeker VLBR U13 Jongens VBT MACHELEN KRUIKENBURG TERNAT A Sporthal Bosveld, Machelen
22/09/2019 13:00 U15 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A VELVOC VELTEM-BEISEM Sporthal Bosveld, Machelen
22/09/2019 14:30 3de Provinciale Mannen B VBT MACHELEN B VC FENIKS HAACHT D Sporthal Bosveld, Machelen
22/09/2019 16:00 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 N.V.V. TIENEN A VBT MACHELEN A Sportschuur Houtemveld, Tienen
22/09/2019 18:00 2de Provinciale Vrouwen B VCV LEEFDAAL-BERTEM A VBT MACHELEN A Gemeentelijke Sportzaal, Leefdaal
28/09/2019 09:30 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sporthal Bosveld, Machelen
28/09/2019 09:30 U15 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A Sporthal Bosveld, Machelen
28/09/2019 10:30 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks F SPARTANA STEENOKKERZEEL VBT MACHELEN C Gemeentelijke Sporthal, Steenokkerzeel
28/09/2019 11:30 U11 Jongens 2-2 Niveau 1 VBT MACHELEN B VCV LEEFDAAL-BERTEM B
28/09/2019 11:30 U17 Meisjes Niveau 2 Reeks C VC FENIKS HAACHT VBT MACHELEN Sportcomplex Den Dijk, Haacht (Wespelaar)
28/09/2019 11:45 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks E VBT MACHELEN B VC FENIKS HAACHT A Sporthal Bosveld, Machelen
28/09/2019 11:45 U17 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN KRUIKENBURG TERNAT A Sporthal Bosveld, Machelen
28/09/2019 13:30 U11 Gemengd 2-2 Niveau 3 Reeks C SPARTANA STEENOKKERZEEL VBT MACHELEN Gemeentelijke Sporthal, Steenokkerzeel
28/09/2019 14:00 U15 Meisjes Niveau 1 VBT MACHELEN A VOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT A Sporthal Bosveld, Machelen
28/09/2019 14:45 U11Jongens 2-2 Niveau 2 Reeks A ZUUN VOLLEYBAL CLUB VBT MACHELEN C Wildersportcomplex, Sint-Pieters-Leeuw
28/09/2019 16:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 2 Reeks E WOLVERTEM SPORTING VBT MACHELEN C Sportschuur, Wolvertem
28/09/2019 16:00 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A BDO HAASRODE LEUVEN A Sporthal Bosveld, Machelen
28/09/2019 16:00 U13 Jongens Niveau 2 Reeks B STERKO KORTENBERG VBT MACHELEN B Gemeentelijke Sporthal, Kortenberg
28/09/2019 17:30 2de Divisie Heren B AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B VBT MACHELEN Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
28/09/2019 20:00 2de Provinciale Vrouwen B VBT MACHELEN A ZUUN VOLLEYBAL CLUB B Sporthal Bosveld, Machelen
29/09/2019 09:30 U11 Meisjes 2-2 Niveau 1 Reeks B VC MOLENSTEDE A VBT MACHELEN B Sportzaal KTA1
29/09/2019 11:00 3de Provinciale Mannen A LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN C VBT MACHELEN C Sporthal Korbeek-Lo
29/09/2019 15:30 3de Provinciale Vrouwen D SPARTANA STEENOKKERZEEL VBT MACHELEN B Gemeentelijke Sporthal, Steenokkerzeel
05/10/2019 09:30 U11 Jongens 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A VCV LEEFDAAL-BERTEM A Sporthal Bosveld, Machelen
05/10/2019 10:00 U13 Jongens Niveau 2 Reeks B HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VBT MACHELEN B Bloso Ter Heide, Hofstade
05/10/2019 10:00 U17 Meisjes Niveau 2 Reeks C HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VBT MACHELEN Bloso Ter Heide, Hofstade
05/10/2019 10:30 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 KRUIKENBURG TERNAT A VBT MACHELEN A Sporthal Kruikenburg
05/10/2019 11:30 U17 Jongens Niveau 1 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VBT MACHELEN Sporthal Lubbeek
05/10/2019 11:30 U15 Meisjes Niveau 2 Reeks E STERKO KORTENBERG VBT MACHELEN B Sporthal Erps-Kwerps
05/10/2019 11:30 U11 Meisjes 2-2 Niveau 2 Reeks E GRIVOK GRIMBERGEN A VBT MACHELEN C Gem. Sporthal Prinsenbos, Grimbergen
05/10/2019 11:45 U15 Meisjes Niveau 1 VBT MACHELEN A VOLLEY SCHEPDAAL VZW A
05/10/2019 11:45 U15 Jongens Niveau 2 Reeks C VBT MACHELEN B BDO HAASRODE LEUVEN C Sporthal Bosveld, Machelen
05/10/2019 12:30 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks F HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VBT MACHELEN C Bloso Ter Heide, Hofstade
05/10/2019 14:00 U11Jongens 2-2 Niveau 2 Reeks A VBT MACHELEN C KRUIKENBURG TERNAT B
05/10/2019 14:00 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks E GRIVOK GRIMBERGEN VBT MACHELEN B Gem. Sporthal Prinsenbos, Grimbergen
05/10/2019 14:30 3de Provinciale Vrouwen D WOLVERTEM SPORTING D VBT MACHELEN B Sportschuur, Wolvertem
05/10/2019 16:00 3de Provinciale Mannen B VBT MACHELEN B N.V.V. TIENEN Sporthal Bosveld, Machelen
05/10/2019 16:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 1 Reeks B VBT MACHELEN B VC FENIKS HAACHT B Sporthal Bosveld, Machelen
05/10/2019 20:00 3de Provinciale Mannen A KLB SOLLENBEEMD HALLE VBT MACHELEN C Sportcomplex De Bres, Halle
05/10/2019 20:30 2de Divisie Heren B VBT MACHELEN TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B Sporthal Bosveld, Machelen
06/10/2019 09:00 U11 Jongens 2-2 Niveau 1 SMASH NEERIJSE VBT MACHELEN B Sporthal Ter Dijle
06/10/2019 13:00 U15 Jongens Niveau 1 BDO HAASRODE LEUVEN A VBT MACHELEN A Sportcomplex Haasrode
06/10/2019 15:30 U13 Jongens Niveau 1 BDO HAASRODE LEUVEN A VBT MACHELEN A Sportcomplex Haasrode
12/10/2019 09:30 U15 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A BDO HAASRODE LEUVEN B Sporthal Bosveld, Machelen
12/10/2019 09:30 U11 Jongens 2-2 Niveau 1 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS VBT MACHELEN B Sporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos
12/10/2019 09:30 U15 Meisjes Niveau 2 Reeks E VC FENIKS HAACHT VBT MACHELEN B Sportcomplex Den Dijk, Haacht (Wespelaar)
12/10/2019 09:30 U11 Meisjes 3-3 Niveau 1 VBT MACHELEN A VC FENIKS HAACHT A Sporthal Bosveld, Machelen
12/10/2019 09:30 U13 Jongens Niveau 2 Reeks B VBT MACHELEN B HZ 93 HOFSTADE-ZEMST Sporthal Bosveld, Machelen
12/10/2019 10:30 U11Jongens 2-2 Niveau 2 Reeks A KRUIKENBURG TERNAT C VBT MACHELEN C Sporthal Kruikenburg
12/10/2019 11:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 1 Reeks B BEVOC BETEKOM A VBT MACHELEN B Ontmoetingscentrum De Tumkens, Betekom
12/10/2019 11:45 U13 Meisjes Niveau 1 Reeks B VBT MACHELEN A VOLLEY SCHEPDAAL VZW B Sporthal Bosveld, Machelen
12/10/2019 11:45 U13 Jongens Niveau 1 VBT MACHELEN A VOLLEY THOR TERVUREN Sporthal Bosveld, Machelen
12/10/2019 14:00 U11 Meisjes 2-2 Niveau 2 Reeks E VBT MACHELEN C DAATMET LIEDEKERKE B Sporthal Bosveld, Machelen
12/10/2019 14:00 U13 Meisjes Niveau 2 Reeks F KEVOC KEERBERGEN VBT MACHELEN C Gemeentelijke Sporthal, Keerbergen
12/10/2019 14:30 U15 Jongens Niveau 2 Reeks C KRUIKENBURG TERNAT C VBT MACHELEN B Sporthal Kruikenburg
12/10/2019 16:00 3de Provinciale Mannen B VBT MACHELEN B KEVOC KEERBERGEN B Sporthal Bosveld, Machelen
12/10/2019 16:00 U11 Gemengd 2-2 Niveau 3 Reeks C VBT MACHELEN VC FENIKS HAACHT B Sporthal Bosveld, Machelen